Les réformes économiques sont entrain de changer la façon dont nous interagissons. Nous interagissons avec le pouvoir, les ministères interagissent avec les entreprises d’État, les parents avec les écoles, les administrations locales avec les services publics. Il ne suffit pas d’adopter des lois, il faut aussi comprendre d’où vient le problème et quelle réforme pourra le résoudre.

Tel est l’objectif de l’UCMC : ici nous recueillons et préparons pour vous les textes les plus intéressants et les débats qui permettent de comprendre l’actualité bien mieux que les titres des infos, les déclarations sur les «victoires» et les dénonciations des «trahisons » si populaires aujourd’hui.

ЩО ТАКЕ RAB-ТАРИФИ ТА КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

ЩО ТАКЕ RAB-ТАРИФИ ТА КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

Що таке RAB-регулювання? Чи потрібні “стимулюючі” тарифи? Як будуть працювати Обленерго з RAB-тарифами? Чи мають бути правила однакові для всіх власників електромереж? Як RAB-регулювання вплине на споживача? Хто і як може контролювати ситуацію на місцях? Та що потрібно знати про RAB-тарифи журналістові, який не писав, про енергетику останні 10 років?
ІСПИТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

ІСПИТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Парламент та уряд зробили фінансову діяльність шкіл прозорішою. З початку року кожна школа повинна звітувати за свої видатки. Але щоб видатки стали зрозуміліші, потрібно не просто « звіт ». Потрібно зрозуміти проблеми і відділити « зради » від « перемог ». Ось кілька порад, які варто пам’ятати, коли ми пишемо чи говоримо про фінанси у школі.
ГРОШІ НА ВІДХОДИ

ГРОШІ НА ВІДХОДИ

Міфи та реальні проблеми фінансових конфліктів у сфері вивезення сміття . Ми розуміємо, що ця тема буде викликати дуже багато суперечок, особливо перед виборами. Ось важливі аспекти проблеми, про які політики не хочуть говорити. Складно.