Український кризовий медіа центр (УКМЦ) створено у березні 2014 року зусиллями провідних українських експертів у галузі міжнародних відносин, комунікацій та зв’язків з громадськістю. Завдання УКМЦ — надавати об’єктивну інформацію про Україну та про події довкола неї, виклики та загрози національній безпеці, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – громадянам України, – так і світовій спільноті. Завдання УКМЦ – об’єднувати інформаційні потоки про Україну, підвищувати поінформованість щодо ситуації та події, які відбуваються в Україні та світі, сприяти побудові іміджу України на міжнародній арені. УКМЦ надає практично цілодобову підтримку всім представникам засобів масової інформації, які висвітлюють події в Україні.

УКМЦ проводить щоденні брифінги з метою надати якомога повнішу та об’єктивнішу інформацію про ситуацію в Україні. Прес-центр УКМЦ – унікальний майданчик, який у рамках своєї статутної діяльності, надає можливість громадським активістам, експертам, політикам та представникам влади надати суспільству інформацію про події та процеси, які відбуваються в Україні та довкола неї. Прес-центр УКМЦ – єдиний прес-центр в Україні, який без комерційної вигоди для себе, заради суспільної мети, забезпечує повну підтримку прес-подій: брифінгів, конференцій, презентацій, круглих столів та панельних дискусій. УКМЦ докладає значних зусиль, щоб завдяки досвіду професіоналів, які співпрацюють з УКМЦ, кожну прес-подію забезпечити повною технічною та комунікаційною підтримкою: он-лайн трансляція, синхронний переклад (англійська-українська-російська мови), світло, звук, фото- і відеозйомка, анонсування події, написання пост-релізу, публікація пост-матеріалів (реліз, інфографіка, фото) на сайті та у соціальних мережах УКМЦ, розсилка за базою українських та міжнародних ЗМІ.

ucmc

ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ САМИМ

ЗМІНЮВАТИ ЖИТТЯ САМИМ

Про вдалі приклади пошуку інвесторів, оптимізації мережі шкіл, ремонту доріг та надання медичних послуг нам розповіли представники громад, які першими вирішили спробувати переваги децентралізації.
Не чекати змін, а змінюватися

Не чекати змін, а змінюватися

Що саме може зробити суспільство, щоб допомогти власній країні реформуватися швидше і ефективніше? Як має змінити підходи влада, щоб заручитися суспільною підтримкою і допомогою? Де цього року найбільше потрібні наші увага і зусилля?
Політика щодо спрощеної системи оподаткування

Політика щодо спрощеної системи оподаткування

Перегляд спрощеної системи оподаткування з великою долею вірогідності залишиться в меморандумі між Україною та МВФ. Але чи справді МФВ хоче створити проблеми для малого бізнесу?