WP_Term Object ( [term_id] => 20 [name] => Робота з міжнародною пресою - для журналістів [slug] => international-journalists [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 20 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 [filter] => raw [cat_ID] => 20 [category_count] => 2 [category_description] => [cat_name] => Робота з міжнародною пресою - для журналістів [category_nicename] => international-journalists [category_parent] => 0 )

Акредитація в зону проведення Антитерористичної Операції

Акредитація в зону проведення Антитерористичної Операції

1 крок: Акредитація в Службі безпеки України.

Представник ЗМІ, що не був раніше акредитованим СБУ, має надіслати до Служби безпеки України лист на бланку засобу масової інформації з проханням акредитувати відповідних працівників (журналістів та супроводжуючий персонал: фотографів, операторів, перекладачів, фіксерів). У листі необхідно вказувати прізвища, ім’я, по-батькові, посади представників ЗМІ, їхні контактні телефони, а також термін відрядження. Лист має бути підписаний керівником засобу масової інформації та засвідчений печаткою (якщо така є). До листа додаються копії паспортів (1-2 сторінка) представників ЗМІ, що акредитуються, та їхніх журналістських посвідчень.
Цей перелік документів (електронні сканкопії, фотографії з мобільного) необхідно надіслати на електронну адресу СБУ: accreditation@ssu.gov.ua
Телефон для довідок: +38 044 255-51-86

2 крок: Оформлення прес-карти в прес-центрі АТО.
Після отримання відповідної попередньої акредитації від СБУ, представник ЗМІ повинен надіслати на електронну пошту прес-центру АТО presscentreato@ukr.net свою фотокартку, ім’я та прізвище (у латинському та кириличному алфавіті, відповідно до основного документу, який посвідчує особу представника ЗМІ), а також журналістське посвідчення.
Телефон прес-центру АТО для довідок: +38 098 671 30 40

3 крок: Отримання прес-карти. Прес карту можна отримати:
– в прес-центрі АТО, місто Краматорськ, вул. Олекса Тихого, 16В, оф.26. Забрати карту можна в ПН-НД з 08.00-20.00.
Телефон для довідок: +38 098 671 30 40
– у м. Київ за адресою: проспект Повітрофлотський, 6 (міністерство оборони України). Телефон для довідок:
+38 044 454 45 91.

Для отримання прес-карти потрібно попередньо сконтактувати з співробітниками міністерства оборони та повідомити про те, в який день Ви заберете акредитаційну картку (оптимально зателефонувати за одну годину). +38067-223-16-43, +38 044-245-44-01;

Прес-карту можна забрати в робочі дні з 09.00-18.00 (ПН-ПТ)
У вихідні та святкові дні прес-карта у Києві не видається.
При собі обов’язково необхідно мати посвідчення особи! Аккредитаційну картку може забрати ЛИШЕ людина, на чиє ім’я вона виписана. Фіксерам та перекладачам акредитаційна картка журналістів не видається.

Примітка
Якщо представник ЗМІ вже був акредитований (має прес-картку АТО) і у нього спливає шестимісячний термін її дії, він повинен повторно звернутися за підтвердженням акредитації на новий термін.
У звернені до СБУ слід вказати номер діючої прес-картки та можливі зміни інформації (засобу масової інформації, громадянства, прізвища тощо). Далі слід діяти за зазначеним вище алгоритмом

Поділитися в соцмережах