Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)

Український кризовий медіа центр є комунікаційним партнером Глобал Комьюнітіз (Global Communities) у виконанні п’ятирічної програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма працюватиме в 7 областях України: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. DOBRE проведе відбір та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Більша частина технічної та фінансової допомоги в межах програми буде спрямована на місцевий рівень, створюючи умови для нових об’єднаних територіальних громад краще управляти ресурсами, підвищувати якість послуг, стимулювати місцеву економіку та посилювати долученість громадян. Партнерства між громадянським суспільством, приватним сектором та владою, посилення яких передбачено програмою, створять нові економічні можливості та покращать управління місцевими послугами. Досягнення цієї моделі врядування стане прикладом для інших громад України, сприятиме пришвидшенню процесів децентралізації та поширенню успішних практик на інші громади.

До консорціуму програми DOBRE на чолі з Global Communities окрім Українського кризового медіа центру входять Всеукраїнська Асоціація Сільських та Селищних Рад (ВАССР), Social Boost, Фундація Підтримки Місцевої Демократії, Польща (FSLD), Малопольска Школа Державного Управління при Краківському Університеті Економіки (MSAP/UEK), Національний Демократичний Інститут (NDI).