WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 235 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 235 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

Е-СЕРВІСИ ДЛЯ ГРОМАД: ПРОГРАМА USAID DOBRE ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТУЄ ЄДИНУ ЕЛЕКТРОННУ ПЛАТФОРМУ DOSVIT

Е-СЕРВІСИ ДЛЯ ГРОМАД: ПРОГРАМА USAID DOBRE ВПЕРШЕ ПРЕЗЕНТУЄ ЄДИНУ ЕЛЕКТРОННУ ПЛАТФОРМУ DOSVIT

23 липня о 10.00 у Старосалтівській об’єднаній територіальній громаді (смт. Старий Салтів, вул. Перемоги, буд. 15) вперше відбудеться презентація єдиної електронної платформи  Dosvit, яка була розроблена організацією Social Boost – партнером програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).

На базі платформи Dosvit зможуть функціонувати сайти громад, а управлінці та мешканці отримають доступ до інвестиційних інструментів розвитку та механізмів громадської участі. Громади одержать свої власні сайти з багатим функціоналом і єдину панель управління всіма додатками. У свою чергу, ІТ-фахівці з громад матимуть набір інструментів, використовуючи які зможуть створювати готові до використання додатки.

У презентації візьмуть участь голова Старосалтівської обʼєднаної територіальної громади Едуард Коновалов та менеджер проекту громадської організації Social Boost Катерина Борисенко.

Акредитація для журналістів до 17 липня 2018 року за телефоном 066-32-20-987. Контактна особа: координатор з комунікації програми DOBRE Оксана Якуніна. Для журналістів буде організовано підвезення до Старосалтівської об’єднаної територіальної громади.

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа центр, Social Boost, Фундація підтримки місцевої демократії, Польща (FRDL/FSLD), Малопольска школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Національний демократичний інститут (NDI). Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поділитися в соцмережах