WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 352 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 352 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

Фотоекспедиція проекту “Обличчя нових громад” продовжує мандрувати Україною

Фотоекспедиція проекту “Обличчя нових громад” продовжує мандрувати Україною

Фотоекспедиція проекту “Обличчя нових громад” продовжує ловити миттєвості життя людей, які живуть у громадах, змінюють їх і розвивають.

Перша фотоекспедиція УКМЦ DOBRE відбулася восени минулого року і тоді фотографи побували у 9 громадах семи областей України. Результатом подорожі стала колекція світлин, які можна побачити у портфоліо громад на порталі “Децентралізація”. Деякі кадри також увійшли до мандрівної однойменної виставки, яку презентували у десяти містах України.

Цього літа фотограф Владислав Содель відвідав ще 10 громад семи областей України і з кожної з них привіз колекцію емоційних, художніх світлин. Відвідували школи, підприємства, нові парки та дитячі майданчики, вивчали туристичні принади. Але для фотоекспедиції головним було зафіксувати буденні миттєвості людей, які живуть у громаді і власною щоденною працею змінюють її на краще.

Владислав Содель фотографує запуск дрону в Маловисківському ДЮЦі

Цього літа територією фотодослідження стали: Царичанська та Зеленодольська (Дніпропетровська область), Вишнівецька та Теребовлянська (Тернопільська область), Більшівцівська та Білоберізька (Івано-Франківська область), Олександрівська (Миколаївська область), Маловисківська (Кіровоградська область), Мереф’янська (Харківська область) та Присиваська (Херсонська область)

Деякі з кадрів уже публікуються на сторінці програми DOBRE у Facebook. Усі інші невдовзі з’явиться на порталі “Децентралізація”.

А ще частину світлин – покажемо сьогодні.

Маловисківська громада

Зеленодольська громада

Царичанська громада

Присиваська громада

Більшівцівська громада

Мереф’янська громада

Білоберізька громада

Олександрівська громада

Вишнівецька громада

Теребовлянська громада

Більшівцівська громада

Вишнівецька громада

Поділитися в соцмережах