WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 259 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 259 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

Інформаційні ролики громад DOBRE транслює Укрзалізниця

Інформаційні ролики громад DOBRE транслює Укрзалізниця

Відеоролики трьох громад-партнерів програми DOBRE тепер можна побачити і на екранах у поїздах “Укрзалізниці”.

Інформаційні ролики для Баштанської, Присиваської та Теребовлянської об’єднаних громад виготовив Український кризовий медіа-центр у рамках програми USAID DOBRE спільно з Міністерством регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства України. Ролики розповідають про особливості кожної громади, показують їх привабливість для туристів та надійність для інвесторів.

Відео вже активно поширюються в соцмережах, у регіональних ЗМІ та транслюються на каналі “Рада”. Тепер показ роликів розпочали у поїздах Інтерсіті “Укрзалізниці”. Загалом це понад півтисячі екранів у потягах за 8 маршрутами.

Тож тисячі пасажирів “Укрзалізниці” зможуть побачити відео про туристичні перлини Теребовлянської та Присиваської об’єднаних громад, а також інвестиційний потенціал Баштанської громади.

Український кризовий медіа-центр оголошує розіграш календарів на 2019 рік. За умовами конкурсу треба зробити фотографію екрану, де буде трансляція відеоролика. Та опублікувати на своїй сторінці у Facebook допис із хештегом #ДецентралізаціяЦеДОБРЕ. Не забудьте тегнути сторінку Програма DOBRE.

Нагадаємо, відеоролики Присиваської та Баштанської громад доступні двома мовами – українською та англійською. Теребовлянська громада має ще й польський варіант субтитрування, адже на Тернопільщину приїздять і туристи із сусідньої Польщі.

© Головне фото: Маркіян Дацишин

***

Український кризовий медіа центр є комунікаційним партнером Глобал Комьюнітіз (Global Communities) у виконанні програми USAID DOBRE.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Поділитися в соцмережах