WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [slug] => national-centers [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 4 [category_description] => [cat_name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [category_nicename] => national-centers [category_parent] => 0 )

Кризовий медіа-центр. Миколаїв

Кризовий медіа-центр. Миколаїв – майданчик для встановлення постійної комунікації між місцевою владою, засобами масової інформації, громадськими організаціями та суспільством  задля обговорення важливих ініціатив, пошуку відповідей на актуальні питання та спільного шляху для вирішення існуючих проблем Миколаєва та Миколаївської області.

Це інструмент для підтримання двостороннього зв’язку між всіма областями України, можливість привернути увагу до важливих подій, що відбуваються на Миколаївщині, представити її унікальність Україні та світу.

Центр надає майданчик для проведення брифінгів, прес-конференцій, круглих столів, громадських обговорень, експертних зустрічей та ін. на безоплатній основі.

КМЦ. Миколаїв знаходиться за адресою:  м. Миколаїв, вул. Чигрина 25 а

Поділитися в соцмережах