WP_Term Object ( [term_id] => 124 [name] => Програма #ВзаємоДія! - новини [slug] => interaction-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 124 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 7 [filter] => raw [cat_ID] => 124 [category_count] => 7 [category_description] => [cat_name] => Програма #ВзаємоДія! - новини [category_nicename] => interaction-news [category_parent] => 0 )

Первомайський – працюємо над побудовою прозорого міста

Первомайський – працюємо над побудовою прозорого міста

Первомайська міська рада Харківської області долучилася до антикорупційної програми «USAID ВзаємоДія!»
«Я хочу, щоб місто було прозорою територією. І щоб люди розуміли, як ухвалюються рішення в місті. Переконаний – тільки це приведе в наше місто інвестиції» — сказав мер міста Первомайський Николай Бакшеев на церемонії підписання меморандуму про співпрацю 18 лютого.
У рамках узгодженого плану дій #USAID_ВзаємоДія! сприятиме запровадженню антикорупційних політик в мерії та допомагатиме її виконавчому комітету більш ефективно керувати містом та пояснювати громаді, як вона може взяти участь у розподілі та використанні коштів місцевого бюджету.
Місто Первомайський долучилося до інших чемпіонів – мерії Дрогобича та Сумської обласної державної адміністрації, які співпрацюють з #USAID_ВзаємоДія! з минулого року.

Поділитися в соцмережах