WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 215 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 215 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

Презентація “Громада на мільйон”

Презентація “Громада на мільйон”

25 січня о 10.30 в Українському кризовому медіа-центрі (Український дім, вул. Хрещатик, 2, прес-центр) відбудеться презентація нового соціального, інформаційно-розважального телепроекту каналу «1+1» «Громада на мільйон», створеного спільно з програмою підтримки децентралізації в Україні DOBRE-USAID за ініціативи та на замовлення Українського кризового медіа-центру.

Проект покликаний підвищити обізнаність українців в темі децентралізації та навчити реалізовувати потенціал власного регіону.

У реаліті 5 найініціативніших об’єднаних громад України змагатимуться за приз у розмірі 1 мільйона гривень, створюватимуть проекти для реальних змін у своїх містах та селах. Головний приз проекту – 1 мільйон гривень, надано фондом Western NIS Enterprise Find.

У презентації візьмуть участь:

–        Директорка регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні п. Сюзан Фріц;

–        керівниця жанрового напрямку іміджевих проектів 1+1 Продакшн, креативний продюсер проекту Алла Стащенко;

–        ведучі програми: Ірина Озимок, керівник програми місцевого економічного розвитку фонду WNISEF, та Дмитро Огньов, голова найбільшого у Східній Європі фермерського господарства «Меринос-Захід»;

–        представники об’єднаних територіальних громад, які братимуть участь у проекті;

–        експерти в сфері об’єднаних територіальних громад та децентралізації.

 

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)  – це п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Поділитися в соцмережах