Шукаєте ідею для сюжету, програми чи статті?

Хочете розібратися в змінах, які відбуваються в Україні, і які заховані під тонами і кілометрами політичних заяв?

Розділ “Комунікація реформ” зібрав ідеї, пояснення, аналітику та експертів, яким можна довіряти. Щоразу, коли в УКМЦ проходить дискусія відомих та яскравих аналітиків, ми викоалаємо її в цьому розділі сайту. Щоб ви завжди могли повернутися та перечитати – що насправді зупиняє реформу ринку землі, як насправді можна контролювати директора школи чи хто і як відповідає за ремонти доріг.

Це матеріали редакторів та журналістів, яким треба розібрратися в темі дуже швидко. І для тих, хто цікавиться реформами та їх впливом на реальне життя.

Не знайшли важливу тему в розділах “аналітика” та “дискусії”? Напишіть нам на reforms@uacrisis.org

Щось придумаємо.

ЩО ТАКЕ RAB-ТАРИФИ ТА КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

ЩО ТАКЕ RAB-ТАРИФИ ТА КОМУ ЦЕ ВИГІДНО?

Що таке RAB-регулювання? Чи потрібні “стимулюючі” тарифи? Як будуть працювати Обленерго з RAB-тарифами? Чи мають бути правила однакові для всіх власників електромереж? Як RAB-регулювання вплине на споживача? Хто і як може контролювати ситуацію на місцях? Та що потрібно знати про RAB-тарифи журналістові, який не писав, про енергетику останні 10 років?
ІСПИТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

ІСПИТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Парламент та уряд зробили фінансову діяльність шкіл прозорішою. З початку року кожна школа повинна звітувати за свої видатки. Але щоб видатки стали зрозуміліші, потрібно не просто “звіт”. Потрібно зрозуміти проблеми і відділити “зради” від “перемог”. Ось кілька порад, які варто пам’ятати, коли ми пишемо чи говоримо про фінанси у школі.
ГРОШІ НА ВІДХОДИ

ГРОШІ НА ВІДХОДИ

Міфи та реальні проблеми фінансових конфліктів у сфері вивезення сміття . Ми розуміємо, що ця тема буде викликати дуже багато суперечок, особливо перед виборами. Ось важливі аспекти проблеми, про які політики не хочуть говорити. Складно.
КОЖНОМУ СВОЯ ДОРОГА

КОЖНОМУ СВОЯ ДОРОГА

Як з появою Дорожнього фонду змінилася логіка фінансування ремонтів та будівництва доріг? Як контролювати гроші на дороги на місцях? Та як розібратися, хто відповідальний за черговий неякісний ремонт дороги, перш ніж клеїти наліпку “Я ненавиджу Укравтодор”?