reformi-1

Економічні реформи змінюють спосіб, яким ми взаємодіємо. Ми з владою, міністерства з державними підприємствами, батьки зі школою, місцеві адміністрації з теплокомуненерго… Мало прийняти закони — потрібно зрозуміти, в чому проблема і як її насправді вирішує реформа.

Проект УКМЦ саме про це: тут ми збираємо та готуємо для вас найцікавіші тексти та дискусії, які дають можливість зрозуміти значно більше, ніж просто заголовки новин, переможні заяви про #перемоги і такі популярні сьогодні викриття #зрад.

У цьому році зможуть відремонтувати 2 з 170 тисяч кілометрів доріг – Укравтодор

У цьому році зможуть відремонтувати 2 з 170 тисяч кілометрів доріг – Укравтодор

З 2017 року служби автомобільних доріг Укравтодору у кожній області проводять усі тендери виключно через систему Prozorro. Це забезпечить необхідну прозорість тендерних процедур, адже сам Укравтодор сам не є виконавцем робіт. Суми, які виділяються на обласні дороги, також знаходяться у відкритому доступі.
Медична реформа (без політики)

Медична реформа (без політики)

Детальна розповідь про те, що саме зміниться для пацієнтів та лікарів після закінчення реформи надання первинної медичної допомоги. Детальні роз’яснення заступника Міністра охорони здоров’я України