WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 235 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 235 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

Запрошуємо на Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

2 – 4 травня 2018 року у Пущі-Водиці пройде Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй». Учасниками Саміту будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надасть можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Для підтримки ефективного зв’язку з учасниками та між ними створять онлайн-спільноту, де відбуватиметься комунікація перед, під час та після заходу.

Охочі мають заповнити анкету до 15 квітня 2018 року: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Інформацію про учасників, які пройшли відбір, буде повідомлено 18 квітня 2018 року.

Коли: 2 – 4 травня 2018 року

Де: на базі міжнародного дитячого центру «Артек» (Пуща-Водиця).

Контактні особи: Софія Школик, +380638383244,sshkolyk@ual.org.ua

Софія Шіляк, +380994521919, sshiliak@ual.org.ua

Саміт організовують Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Поділитися в соцмережах