WP_Term Object ( [term_id] => 13 [name] => Робота з національною пресою - проекти [slug] => national-projects [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 13 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 6 [filter] => raw [cat_ID] => 13 [category_count] => 6 [category_description] => [cat_name] => Робота з національною пресою - проекти [category_nicename] => national-projects [category_parent] => 0 )

Речник мирного життя

Речник мирного життя

Ініціатива Українського кризового медіа-центру, що з серпня 2016 року здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина і передбачає проведення брифінгів-включень наживо із регіонів, які транслюються в УКМЦ щонайменше раз на тиждень у вівторок і/або четвер. Проект закцентований на тому, що безпосередньо поруч з війною триває цивільне життя. Таке життя має свій особливий вимір і, безперечно, сильнішу за все надію на повноцінне відновлення.

Skype-конференції із населеними пунктами у Донецькій і Луганській областях допомагають відчути їх мешканцям, що вони потрібні всій Україні та дають змогу іншим областям отримати інформацію про сьогодення сходу, долучитися до розмови та перетворити її на ефективний діалог.

Поділитися в соцмережах