WP_Term Object ( [term_id] => 15 [name] => Децентралізація - новини [slug] => decentralization-news [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 15 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 314 [filter] => raw [cat_ID] => 15 [category_count] => 314 [category_description] => [cat_name] => Децентралізація - новини [category_nicename] => decentralization-news [category_parent] => 0 )

У Миколаєві проведуть інформаційну сесію про участь громад у конкурсному відборі програми USAID DOBRE

У Миколаєві проведуть інформаційну сесію про участь громад у конкурсному відборі програми USAID DOBRE

25 червня 2018 року, о 14:00, в конференц-залі «Південний бриз» (м. Миколаїв, вул. Соборна, 14) відбудеться інформаційна сесія для пояснення умов конкурсного відбору наступних 25 громад для участі у програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

В інформаційній сесії візьмуть участь представники ОТГ Миколаївської області, що виявили зацікавленість в співпраці з програмою та відповідають критеріям участі та мають населення не менше 5 тис. осіб.

Спікери заходу:
1. Регіональний менеджер Програми DOBRE в м. Дніпро Нагорний Андрій;
2. Програмні спеціалісти Програми DOBRE в м. Миколаєві Сафронова Наталія, Алексієнко Наталя.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській та Тернопільській.

Акредитація для журналістів за телефоном: 0969364224 чи електронною поштою: aniku1515@gmail.com, контактна особа – Нікуліна Анна (координатор з комунікацій програми DOBRE в південних регіонах України).

Поділитися в соцмережах