WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [slug] => national-centers [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 4 [category_description] => [cat_name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [category_nicename] => national-centers [category_parent] => 0 )

Кризовий медіа-центр. Маріуполь

Кризовий медіа-центр. Маріуполь – майданчик для встановлення постійної комунікації між місцевою владою, засобами масової інформації, громадськими організаціями та суспільством задля обговорення важливих ініціатив, пошуку відповідей на актуальні питання та спільного шляху для вирішення існуючих проблем Донецької області.

Це інструмент для підтримання двостороннього зв’язку між всіма областями України, можливість привернути увагу до важливих подій, що відбуваються на Донеччині, представити її унікальність Україні та світу.

Центр надає майданчик для проведення брифінгів, прес-конференцій, круглих столів, громадських обговорень, експертних зустрічей та ін. на безоплатній основі.

КМЦ. Маріуполь знаходиться за адресою: м. Маріуполь, вул. Нільсена (колишня Енгельса), 56, бізнес-центр «Еліт».
Контакти: +38 (097) 300-52-75, +38 (095) 575 17 41

Facebook

Поділитися в соцмережах