WP_Term Object ( [term_id] => 14 [name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [slug] => national-centers [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 14 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 4 [filter] => raw [cat_ID] => 14 [category_count] => 4 [category_description] => [cat_name] => Робота з національною пресою - регіональні центри [category_nicename] => national-centers [category_parent] => 0 )

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» – майданчик для встановлення постійної комунікації між місцевою владою, засобами масової інформації, громадськими організаціями та суспільством задля обговорення важливих ініціатив, пошуку відповідей на актуальні питання та спільного шляху для вирішення існуючих проблем Луганської області.
Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець»

Це інструмент для підтримання двостороннього зв’язку між всіма областями України, можливість привернути увагу до важливих подій, що відбуваються на Луганщині, представити її унікальність Україні та світу.

Центр надає майданчик для проведення брифінгів, прес-конференцій, круглих столів, громадських обговорень, експертних зустрічей та ін. на безоплатній основі.

КМЦ «Сіверський Донець» знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк Луганської області, пр. Радянський, 54.

Контакти: sdcrisis@ukr.net ,+38 (050) 146-49-06 +38 (067) 900-21-01

Facebook

Поділитися в соцмережах