WP_Term Object ( [term_id] => 9 [name] => Культура - проекти [slug] => culture-projects [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 9 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 14 [filter] => raw [cat_ID] => 9 [category_count] => 14 [category_description] => [cat_name] => Культура - проекти [category_nicename] => culture-projects [category_parent] => 0 )

Воркшоп « Сучасні методи роботи музею»

Воркшоп « Сучасні методи роботи музею»

У рамках проекту «Музей відкрито на ремонт: Слов’янськ, Лисичанськ» на базі Слов’янського краєзнавчого музею у лютому відбувся воркшоп «Сучасні методи роботи музею» для музейних працівників Луганського та Донецького регіону.

У рамках воркшопу представлені результати першого етапу проекту«Музей відкрито на ремонт», який проходив із листопада 2016 року по лютий 2017 року у Слов’янському та Лисичанському краєзнавчих музеях. Презентована сучасна музейна техніка та її можливості для музейних досліджень і просвітницької діяльності, яку отримала «Музейна лабораторія» Слов’янського краєзнавчого музею від проекту «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI)» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Представлений збірник методичних порад із сучасних методів роботи у музеї від експертів музейної справи, комунікацій та сучасних митців. Відбулися ряд лекцій, дискусій та обговорень на тему осучаснення методів та форматів роботи музею (виставкова діяльність; робота з фондами; дослідницька, просвітницька, комунікаційна функції музею). Учасники воркшопу презентували власні музеї та проекти, які потребують допомоги у реалізації.

Поділитися в соцмережах